Termolisy na čiapky 2v1 Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky

​TermoLis pre tlač na čiapky

Sublimačný lis pre tlač na čiapky je určený pre tepelnú tlač v ťažko dostupných miestach na častiach odevov a čiapkach. Výmenné pracovné dosky zaisťujú univerzálnosť zariadenia. Solídna konštrukcia poskytuje stabilnú prácu. Prezrite si našu ponuku!

TermoLisy pre tlač na čiapky 2w1

Termotransférový lis pre tlač na čiapky umožňuje jednoduchú a rýchlu tlač na zložité materiály. Naše lisy pre tlač na čiapky vďaka výmennej pracovnej doske umožňujú taktiež tepelnú tlač na ďalšie druhy odevov ako sú vrecká na košeliach, nohaviciach alebo umiestňovanie loga v ľubovoľnom mieste na bundách, košeliach alebo čiapkach. Toto zariadenie je vďaka výmennej pracovnej doske neobyčajne univerzálne a po správnom uložení predmetu do pracovného priestoru je možná ľubovoľná tlač v ktoromkoľvek mieste.

Automatické termolisy pre tlač na čiapky

Termotransférový lis pre tlač na čiapky od Termolisu sa obsluhuje jednoducho. Vybavený je čitateľným displejom a jednoduchým rozhraním pre nastavovanie pracovných parametrov. Automatický sublimačný lis pre tlač na čiapky po skončení termotransféru na vybraný predmet automaticky signalizuje koniec programu a zdvihne lis z pracovnej dosky pomocou hydraulických valcov.

Sublimačné termolisy pre tlač na čiapky a ťažko prístupné miesta

Univerzálnosť našich lisov spočíva taktiež vo vhodných pracovných rozmeroch. Vďaka vhodným rozmerom pracovného priestoru je možné tlačiť v ťažko prístupných miestach. Termotransférový lis pre tlač na čiapky má malý rozmer a vyžaduje elektrické pripojenie pod napätím 230 V, čiže bežnú zásuvku. Ohrievacia doska je potiahnutá teflónom, vďaka čomu sa nič nepripáli k povrchu.

Moderné a pevné termolisy pre tlač na čiapky od Termolis

Termotransférové lisy od Termolisu sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Majú pevnú konštrukciu, ktorá je z hľadiska všetkých pracovných častí navrhnutá tak, aby práca s nimi prebiehala rýchlo a bezporuchovo. Ponúkame profesionálnu technickú podporu a poradenstvo – skontaktujte sa s nami !