Termolisy hrnčeky 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek

​TermoLis pre tlač na hrnčeky

Sublimačný lis pre tlač na hrnčeky je zariadenie, obsluha ktorého si nevyžaduje technické znalosti. Vybavený je čitateľným displejom a je solídne vyrobený z najlepšieho materiálu. Naše výrobky spĺňajú najnáročnejšie požiadavky trhu a majú certifikát CE. Oboznámte sa prosím s ponukou lisov a príslušenstva !

Sublimačný termolis pre tlač na hrnčeky

Termotransférový lis pre tlač je zariadenie nenáročné na obsluhu. Vybavené je čitateľným displejom. Nastavovanie programu je intuitívne vďaka zjednodušenému rozhraniu. Tlačiť je možné na hrnčeky rôzneho objemu. V prípade niektorých tlačiarní existuje možnosť zameniť ohrievač pre hrnček typu latte. Termotransférové 3D-lisy poskytujú širší rozsah predmetov vhodných pre tlač: kryty telefónov a smartfónov, puzdra na tablety, taniere alebo prívesky.

Termotransférový termolis pre tlač na hrnčeky

Sublimačný lis umožňuje tlačiť ľubovoľnú grafiku alebo text na hrnček technológiou termotransféru, čiže prostredníctvom nahrievania na vysokú teplotu. Celý proces trvá od dvoch do piatich minút. Skladá sa z vloženia hrnčeka do ohrievača a zatlačenia lisu a neskôr po odpočítaní času sa vyberie hotový produkt. Ohrievače sú potiahnuté silikónovým povlakom, vďaka ktorému nedochádza k spekaniu ohrievača s predmetom. Lisy Marta s.r.o. sú solídne vyrobené z kvalitných materiálov. Ich pevná konštrukcia vzbudzuje dôveru – vyskúšajte si sami !

Moderné a pevné termolisy pre tlač hrnčekov od Termolis

Naše výrobky sú výsledkom dlhoročných skúseností. Našu činnosť v tomto odbore sme začínali poskytovaním služieb tlače na hrnčeky, pričom sme používali lisy, ktoré v mnohom zaostávali za našimi predstavami. Na základe našich pozorovaní a nápadov na zlepšenie technológie sublimačných tlačí vznikli lisy od Termolisu.

Pre naše výrobky platí dlhá záruka a servisné oddelenie koná okamžite. Ponúkame profesionálnu technickú podporu a poradenstvo. Poskytujeme aj servisné služby po záručnej lehote. Prezrite si našu ponuku !