Informácie

Výrobcovia

Dodávatelia

Blog - čo nové?

Potlač sublimačnou technológiou – aký materiál je potrebný?
Read more

Šesť najčastejších problémov so sublimačnou tlačou. Ako im predchádzať?Sublimácia je jednou z najpopulárnejších tlačiarenských techník využívajúcich teplo pre prenášanie  farbiva na nosič. Tento proces predstavuje pomerne jednoducho zvládnuteľnú tlačiarenskú zručnosť, avšak na výslednú podobu tlače vplýva viacero rozličných činiteľov, o ktorých časť začínajúcich tlačiarov nemá predstavu. Zvláštnu pozornosť je potrebné venovať teplote, času tlačenia a tiež vlhkosti. Čo môže byť ešte prekážkou pre dosiahnutie ideálnej sublimačnej potlače?Napovieme.
Read more

Čomu venovať pozornosť pri výbere transferového tepelného lisu?Technológia sublimácie je jednou z najjednoduchší metód prenášania grafiky na časti odevov, tašiek, hrnčekov alebo reklamné predmety. Aby potlač mala vysokú trvanlivosť a hlbokú farebnú sýtosť je potrebné sa rozhodnúť pre kúpu kvalitného transferového tepelného lisu. Aké je to zariadenie a aké činitele musíme zohľadniť pri jeho výbere?Poradíme vám.
Read more

Potlač na tričku je veľmi populárna forma reklamy, ktorú používajú mnohé podniky, ako aj mimovládne organizácie.
Read more

Ako sublimácia tak aj termotransfer sú dve tlačiarenské techniky, ktoré sa často používajú v hovorovom zmysle ako náhradné pojmy.
Read more

Definujúc koncept sublimácie možno ho opísať ako techniku ​​transferovej tlače, ktorá sa hovorovo v tlačovom prostredí nazýva farbenie. Táto metóda, ako zdôrazňujú špecialisti, je veľmi jednoduchá, ale účinná metóda digitálnej tlače, ktorá sa používa predovšetkým na prenos kvalitnej grafiky alebo obrazu na polymérny substrát.
Read more

So slovom "ploter" prichádza väčšina študentov dizajnu alebo grafiky do styku, keď je hotový ich prvý výkres v CAD a čaká na tlač.
Read more

Samotné vyhotovenie hrnčeka s potlačou nie je časovo náročná úloha, ani nevyžaduje špecializované vedomosti. Konanie, tak v prípade profesionálov ako aj milovníkov DIY, to je myšlienky "do-it-yourself", je identické.
Read more